O nas

WYDAWNICTWO PRAWNOOŚWIATOWE

Dajemy rzetelną wiedzę i gotowe rozwiązania

DLA SZKÓŁ

DLA PRZEDSZKOLI

Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze od początku swojego istnienia jest źródłem fachowej i rzetelnej wiedzy dającej realne wsparcie kadrze sektora oświaty oraz pomocy społecznej.

DLA DPS

DLA PORADNI PP

Jesteśmy nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się wydawnictwem, otwartym na zmieniające się potrzeby rynku, zawsze wiernym zasadom solidności i jakości.

O wydawnictwie

Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze powstała w 2002 r. w Poznaniu. Od lat konsekwentnie rozszerzamy naszą ofertę o kolejne pozycje, mając na uwadze potrzeby naszych Czytelników. Naszą misą jest realne wsparcie codziennej pracy dyrektorów placówek oświatowych, nauczycieli, kadry poradni psychologiczno-pedagogicznych, domów pomocy społecznej i innych jednostek wsparcia socjalnego. Błyskawicznie reagujemy na zmiany w prawie, rozwiązujemy problemy, podpowiadamy kreatywne rozwiązania i prezentujemy innowacyjne narzędzia do pracy. Działamy w dwóch głównych obszarach: wydawniczym i szkoleniowym.

Współpracujemy z najlepszymi ekspertami z zakresu prawa oświatowego oraz prawnikami specjalizującymi się m.in. w prawie administracyjnym, prawie pracy oraz prawie finansowym. Fachowej wiedzy dostarczają nam również uznani praktycy i specjaliści z wielu dziedzin.

Oferta Oficyny MM to przede wszystkim publikacje z obszaru prawnooświatowego oraz pomocy społecznej. Aktualnie wydajemy 12 tytułów – serwisów online i czasopism. Oficyna MM to również wydawnictwa książkowe, e-booki oraz szkolenia dopasowane do potrzeb placówek i instytucji oświatowych.

Można nam zaufać

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Zostaliśmy wyróżnieni nagrodą Dobra Firma 2021 w kategorii Najlepszy Pracodawca.

Najlepszy Pracodawca – list gratulacyjny.

Niezbędniki

Nasze serwisy online to niezbędne narzędzia pomagające w codziennej pracy zarówno dyrektorom placówek oświatowych, jak i nauczycielom. Znajdują się w nich aktualności prawne, specjalistyczne artykuły oraz wiele wzorów dokumentów: procedur, statutów, planów pracy, zarządzeń, uchwał i sprawozdań. Niezbędniki są aktualizowane każdego dnia, dzięki czemu na bieżąco reagujemy na dynamiczne zmiany w prawie.

 

Czasopisma

Nasze czasopisma są pełne przykładów i praktycznych porad z każdego obszaru zarządzania placówką. Wspierają pracę dyrektorów w zakresie kierowania, prawidłowego prowadzenia dokumentacji oraz zmian w prawie. Zawierają również wskazówki metodyczne do pracy z dziećmi i młodzieżą, edukacyjne inspiracje oraz porady ekspertów dotyczące rozwoju i wychowania. Wszystkie nasze czasopisma są dostępne w wygodnej formie online.

Książki, e-booki i inne

W naszej ofercie znajdują się ciekawe publikacje książkowe oraz e-booki, które pomagają dyrektorom oraz nauczycielom w różnych obszarach ich codziennej pracy.

Szkolenia i webinary

Akademia Doskonalenia Oficyny MM organizuje szkolenia otwarte oraz zamknięte dla przedszkoli oraz szkół w formie stacjonarnej i online. Tematy szkoleń oraz program dostosowane są do indywidualnych potrzeb placówek. Naszym głównym celem jest przekazywanie praktycznych umiejętności oraz wspieranie wiedzą i doświadczeniem dyrektorów, nauczycieli, pedagogów i wychowawców w codziennej pracy.

 

Sprawdź:

Dane rejestrowe:

OFICYNA MM Wydawnictwo Prawnicze Mizera Sp. k
ul. Bałtycka 33A
61-017 Poznań
tel. +48 61 65 36 430
biuro@oficynamm.pl


Struktura Wydawnictwa:

Iwona Simoni – dyrektor zarządzający

tel. kom.: 784 963 457

e-mail: isimoni@oficynamm.pl

Agnieszka Domagała – kierownik redakcji

tel. kom.: 728 313 281

adomagala@oficynamm.pl

Aneta Popławska – kierownik marketingu

tel. kom.: 728 313 280

apoplawska@oficynamm.pl

Monika Zawrocka – kierownik projektów edukacyjnych

tel. kom.: 728 313 292

e-mail: mzawrocka@oficynamm.pl

Łukasz Noske – menedżer IT

tel. kom.: 662 209 690

e-mail: lnoske@oficynamm.pl

Anna Małecka – kierownik działu wysyłki i windykacji

tel. kom.: 668 479 818

e-mail: amalecka@oficynamm.pl

REGON: 634407587, NIP: 782-22-54-664, wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000408012.