Informujemy, iż nasz serwis wykorzystuje technologię plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Dla szkół

SZKOLENIE „Bezpieczna szkoła – bezpieczny uczeń" Powiększ

SZKOLENIE „Bezpieczna szkoła – bezpieczny uczeń"Kluczową  rolę w utrzymaniu bezpieczeństwa w placówce oświatowej odgrywają nauczyciele, którzy oprócz celów dydaktyczno-wychowawczych, mają za zadanie zapewnienie swoim podopiecznym bezpieczeństwa na lekcjach.

Zapraszamy na szkolenie, na którym  dowiedzą się Państwo m.in.  jak współpracować z pedagogiem szkolnym, rodzicami oraz jednostkami pozaszkolnymi w sytuacjach trudnych i kryzysowych.

CELE SZKOLENIA

 • przedstawienie problemu bezpieczeństwa w szkole podstawowej,
 • zrozumienie  mechanizmów wszelkich patologii przekładających się na poziom bezpieczeństwa w szkolnictwie.

DLACZEGO WARTO

 • podczas szkolenia dokonana zostanie analiza obowiązujących przepisów prawa oświatowego i określenie wymagań władz oświatowych w zakresie  zapewnienia bezpieczeństwa uczniom,
 • szkolenie umożliwi pozyskanie praktycznych  informacji dotyczących działań wychowawczych w celu podniesienia bezpieczeństwa w szkole.

ADRESACI SZKOLENIA

Szkolenie adresowane jest do osób pracujących w szkołach podstawowych:

 • dyrektorzy
 • kierownicy
 • nauczyciele
 • wychowawcy
 • pedagodzy
 • psycholodzy

FORMA SZKOLENIA

Szkolenie zamknięte to indywidualne szkolenie skrojone na miarę potrzeb i specyfiki konkretnego typu placówki. Program może być zmodyfikowany według Państwa rzeczywistego zapotrzebowania. Prelegent jest do Państwa wyłącznej dyspozycji, odpowiada na pytania oraz moderuje konstruktywne dyskusje.

Podczas szkolenia proszę się spodziewać:

 • miniwykładu połączonego z częścią warsztatową 
 • panelu pytań i odpowiedz, podczas którego prelegent będzie odpowiadał na Państwa pytania dotyczące omawianego tematu
 • szkolenie przeprowadzamy w Państwa placówce w dowolnie wybranym terminie

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Po szkoleniu wszyscy uczestnicy otrzymują imienne certyfikaty ukończenia szkolenia oraz pakiet merytorycznych materiałów szkoleniowych w formie  elektronicznej.

Na Państwa życzenie zorganizujemy szkolenie na dowolny temat. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i propozycje z Państwa strony.

Czekamy na kontakt telefoniczny pod numerem 61 6536430

lub e-mailowy:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

PROGRAM SZKOLENIA

 1. Obowiązki i prawa nauczyciela, jego zadania wynikające z obowiązujących przepisów prawa pracy, prawa oświatowego oraz prawa karnego.
 2. Sposoby kreowania bezpiecznego środowiska szkolnego.
 3. Znaczenie procedur interwencyjnych oraz wpływ włączenia całej społeczności szkolnej w proces ich tworzenia na uwewnętrznienie obowiązujących norm i zasad postępowania w sytuacjach kryzysowych.
 4. Zasady współpracy z przedstawicielami wymiaru sprawiedliwości oraz organami ścigania w sytuacjach wskazujących na przejawy łamania prawa.

PRELEGENT

Trener z wieloletnim doświadczeniem w zakresie zagadnień związanych z szeroko rozumianym bezpieczeństwem.

Czujemy się odpowiedzialni za najwyższą jakość oferowanych Państwu szkoleń, dlatego każda oferta jest przygotowywana indywidualnie, a jej zakres obejmuje m.in. liczbę uczestników oraz indywidualne zapotrzebowanie na konkretną tematykę. Dlatego bardzo prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego. Nasz doradca skontaktuje się z Państwem niezwłocznie i przygotuje optymalne rozwiązanie.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Można się z nami skontaktować również telefonicznie pod numerem telefonu: 61 653 64 30 lub 606 710 016 lub 728 313 284.

Powiązane

Testuj za darmo
Newsletter