search

Tork weźmie udział w Konferencji naukowo-szkoleniowej w ramach XXV ZJAZDU PSPE

23 marca 2023
Tork weźmie udział w Konferencji naukowo-szkoleniowej w ramach XXV ZJAZDU PSPE

Polskie Stowarzyszenie Pielęgniarek Epidemiologicznych już po raz 25. zorganizuje konferencję naukowo-szkoleniową połączoną ze zjazdem członków PSPE, która odbędzie się w dniach 27–29 marca w Hotelu Ambasador Premium w Łodzi. Wydarzenie od lat przyciąga setki uczestników, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę na temat skutecznej kontroli zakażeń w placówkach medycznych.

W jednym miejscu spotkają się wybitni eksperci, którzy na co dzień mierzą się z profilaktyką i leczeniem zakażeń, lekarze i pielęgniarki, a także przedstawiciele firm, których obszarami działania są utrzymanie czystości, dezynfekcja, produkcja sprzętu medycznego i nowoczesne technologie. Do grona uczestników, a zarazem wystawców i prelegentów konferencji dołączą przedstawiciele marki Tork, dostawcy profesjonalnych rozwiązań do utrzymania higieny. Markę firmy Essity reprezentować będzie Dorota Kudzia-Karwowska, prezes Polskiego Stowarzyszenia Sterylizacji Medycznej, która w drugim dniu wydarzenia opowie o zależnościach między osuszaniem rąk a transmisją zakażeń. Uczestnicy konferencji będą mieli także okazję porozmawiać ze specjalistami marki Tork, poznać jej bogatą ofertę dla szpitali i innych placówek opieki oraz wypróbować interaktywne szkolenie w wirtualnej rzeczywistości (VR) poświęcone higienie dłoni.

Trening Tork to pomocne rozwiązanie, które inspiruje pracowników i angażuje ich w zdobywanie wiedzy. Wykorzystując zestaw VR, uczestnicy poruszają się w wirtualnym świecie i jednocześnie stawiają czoła wielu sytuacjom zaczerpniętym z codziennej pracy na szpitalnym oddziale.

Zjazd połączony z konferencją jest okazją do wymiany doświadczeń i poznania aktualnych trendów związanych z kontrolą zakażeń i przestrzeganiem odpowiednich zasad higieny w placówkach medycznych.

Więcej informacji o produktach i usługach Tork dla placówek medycznych: tutaj.