Wydawnictwo

Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze powstało w 2002 roku, rozpoczynając swoją działalność w obszarze publikacji prawno-oświatowych. Naszym pierwszym produktem, który do dziś cieszy się dobrą opinią Czytelników, był „Niezbędnik Dyrektora Szkoły” – zbiór fachowych artykułów, porad prawnych, opinii ekspertów i wzorów dokumentów. Wychodząc z obszaru oświaty, wydawnictwo rozszerzyło swą działalność również na publikacje kierowane do poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz domów pomocy społecznej.

Misją Oficyny MM jest zagwarantowanie Czytelnikom rzetelnego źródła informacji prawnych, które zapewnia efektywną pracę i pewność przy podejmowaniu ważnych decyzji. Współpracujemy z uznanymi prawnikami, specjalistami z wielu dziedzin, a także z doświadczonymi prelegentami na terenie całej Polski. Mając na uwadze dobro odbiorców, Oficyna MM w swoich publikacjach porusza aktualne problemy prawne, przedstawiając proste sposoby ich rozwiązania. Ponadto inspiruje swoich Czytelników, prezentując kreatywne i innowacyjne narzędzia do pracy.

Dziś, obok książek i czasopism, w Oficynie MM można znaleźć również multimedialne programy on-line, CD, e-booki, a także szkolenia indywidualnie dopasowane do potrzeb każdej placówki czy instytucji.

Wszystkim naszym Czytelnikom dziękujemy za okazane zaufanie.

Oficyna MM

Dane rejestrowe

OFICYNA MM Wydawnictwo Prawnicze Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa,

ul. Bałtycka 33A
61-017 Poznań
tel. +48616536430

biuro@oficynamm.pl

REGON: 634407587, NIP: 782-22-54-664, wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000408012.