mój niezbędnik

Wydawnictwo

Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze powstało w 2002 roku, rozpoczynając swoją działalność w obszarze publikacji prawno-oświatowych. Naszym pierwszym produktem, który do dziś cieszy się dobrą opinią Czytelników, był „Niezbędnik Dyrektora Szkoły” – zbiór fachowych artykułów, porad prawnych, opinii ekspertów i wzorów dokumentów. Wychodząc z obszaru oświaty, wydawnictwo rozszerzyło swą działalność również na publikacje kierowane do poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz domów pomocy społecznej.

Misją Oficyny MM jest zagwarantowanie Czytelnikom rzetelnego źródła informacji prawnych, które zapewnia efektywną pracę i pewność przy podejmowaniu ważnych decyzji. Współpracujemy z uznanymi prawnikami, specjalistami z wielu dziedzin, a także z doświadczonymi prelegentami na terenie całej Polski. Mając na uwadze dobro odbiorców, Oficyna MM w swoich publikacjach porusza aktualne problemy prawne, przedstawiając proste sposoby ich rozwiązania. Ponadto inspiruje swoich Czytelników, prezentując kreatywne i innowacyjne narzędzia do pracy.

Dziś, obok książek i czasopism, w Oficynie MM można znaleźć również multimedialne programy on-line, CD, e-booki, a także szkolenia indywidualnie dopasowane do potrzeb każdej placówki czy instytucji.

Wszystkim naszym Czytelnikom dziękujemy za okazane zaufanie.

 

Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze jest członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

 

Dane rejestrowe

OFICYNA MM Wydawnictwo Prawnicze Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa,

ul. Bałtycka 33A
61-017 Poznań
tel. +48616536430

biuro@oficynamm.pl

REGON: 634407587, NIP: 782-22-54-664, wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000408012.

Zapisz się do naszego Newslettera