Wydawnictwo

Misją Oficyny MM jest zagwarantowanie Czytelnikom rzetelnego źródła informacji prawnych, które umożliwią efektywną pracę i dadzą pewność przy podejmowaniu ważnych decyzji. Współpracujemy z uznanymi prawnikami, specjalistami z wielu dziedzin, a także z doświadczonymi prelegentami na terenie całej Polski. Mając na uwadze dobro odbiorców, Oficyna MM w swoich publikacjach porusza aktualne problemy prawne, przedstawiając proste sposoby ich rozwiązania. Ponadto inspiruje swoich Czytelników, prezentując kreatywne i innowacyjne narzędzia do pracy.

Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze powstała w 2002 r., rozpoczynając swoją działalność w obszarze publikacji prawno-oświatowych. Naszym pierwszym produktem, który do dziś cieszy się uznaniem Klientów, był „Niezbędnik Dyrektora Szkoły” – zbiór fachowych artykułów, porad prawnych, opinii ekspertów i wzorów dokumentów.

W 2008 r. wprowadziliśmy na rynek nowoczesne czasopisma: „Szkoła. Miesięcznik Dyrektora” oraz „Przedszkole. Miesięcznik Dyrektora”. Natomiast od 2011 r. wydajemy magazyn skierowany do nauczycieli – miesięcznik „Sygnał”. Nasze oświatowe portfolio wzbogaciło się w okresie późniejszym o serwisy „Niezbędnik Nauczyciela Szkoły”, „Niezbędnik Nauczyciela Przedszkola”, „Oświatowy Serwis Kadrowy” oraz „Niezbędnik Dyrektora Placówki Niepublicznej. Przedszkole i Żłobek”. Czasopisma są też dostępne w wygodnej formie elektronicznej.

Wychodząc z obszaru oświaty, wydawnictwo rozszerzyło swą działalność na publikacje kierowane do poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz domów pomocy społecznej. Ich wynikiem było stworzenie serwisów online: „Niezbędnika Dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej”, „Nowoczesnego Sekretariatu”, a także dwumiesięcznika „Dom Pomocy Społecznej. Magazyn Dyrektora”.

Oficyna MM to nie tylko nowoczesne serwisy online i czasopisma. To również wydawnictwa książkowe, e-booki i szkolenia indywidualnie dopasowane do potrzeb każdej placówki czy instytucji.

Najnowszym dziełem Oficyny MM jest Platforma MM, której główną ideą jest wygodny dostęp do bogactwa treści wszystkich naszych serwisów online oraz e-czasopism.

Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze jest członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.


Akademia Doskonalenia Oficyny MM spełnia wymagania Standardu Usług Szkoleniowo – Rozwojowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.0)

Oficyna MM Wydawnictwo Prawnicze została wyróżniona nagrodą Dobra Firma 2021 w kategorii: Najlepszy Pracodawca.

List gratulacyjny: https://oficynamm.pl/wp-content/uploads/2021/05/list-gratulacyjny-Poznan.pdf

Dane rejestrowe

OFICYNA MM Wydawnictwo Prawnicze Mizera Sp. k. 

ul. Bałtycka 33A
61-017 Poznań
tel. +48616536430

biuro@oficynamm.pl

Struktura Wydawnictwa:

Mirosław Mizera – właściciel

Iwona Simoni – dyrektor zarządzający

tel. kom.: 784 963 457

e-mail: isimoni@oficynamm.pl

Agnieszka Domagała – kierownik redakcji

tel. kom.: 728 313 281

adomagala@oficynamm.pl

Aneta Popławska – kierownik marketingu

tel. kom.: 728 313 280

apoplawska@oficynamm.pl

Monika Zawrocka – kierownik projektów edukacyjnych

tel. kom.: 728 313 292

e-mail: mzawrocka@oficynamm.pl

Łukasz Noske – menedżer IT

tel. kom.: 662 209 690

e-mail: lnoske@oficynamm.pl

Anna Małecka – kierownik działu wysyłki i windykacji

tel. kom.: 668 479 818

e-mail: amalecka@oficynamm.pl

REGON: 634407587, NIP: 782-22-54-664, wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000408012.