XIII KONGRES ZARZĄDZANIA OŚWIATĄ

XIII KONGRES ZARZĄDZANIA OŚWIATĄ

OSKKO*, Toruń, 24-26.09.2018 r.

www.oskko.edu.pl/kongres/

 

Szanowni Państwo, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych, urzędnicy oświatowi, liderzy.

Trwają zapisy na XIII, doroczny Kongres, który odbędzie się w dniach 24-26 września 2018 r. w obiektach UMK w Toruniu. Partnerem medialnym kongresu jest Oficyna MM.
Obrady rozpoczniemy w poniedziałek, 24 września o godz. 14:45, a zakończymy w środę, 26 września o godz. 13:00. 
Na nasze spotkanie zapisało się już ponad 600 uczestników. Zostały jeszcze wolne miejsca w hotelach i domach studenckich – zapraszamy do zapisówhttp://www.oskko.edu.pl/kongres/zapisy.html

Ogłaszamy zaktualizowany program Kongresu, liczący już ok.75 wykładów, wycieczek, dyskusji, warsztatów, można poznać na stronie www.oskko.edu.pl/kongres/ 
oraz wprost do pobrania w PDF tu: http://www.oskko.edu.pl/kongres/program.pdf

Przez 3 dni w Toruniu będziemy prowadzić równolegle 7-9 spotkań, warsztatów, wykładów, dyskusji. Polecamy m.in. skorzystanie z: 
– Inspiracji, pomysłów na szkołę – z licznymi przykładami szkół i ludzi, którzy odważyli się zmienić swoje szkoły, uczynić je niezwyczajnymi. Pokażemy jak twórczy są dyrektorzy i nauczyciele naszego kraju i umożliwimy skorzystanie z ich doświadczeń,
– Dyskusji poświęconych dzieleniu się doświadczeniami, poszerzaniu horyzontów.
– Szkoleń, warsztatów dla dyrektorów i samorządowców(dobry moduł szkoleniowy dla JST, kolejny dla przedszkoli, ciekawe inspiracje dla „zawodowców”), dostarczających oprócz wiedzy, także licznych narzędzi, dokumentów.
– Pokazów i wizyt: zaplanowaliśmy m.in. wizyty w 3 przedszkolach, 2 szkołach zawodowych, teatrze, planetarium, Młynie Wiedzy i in.
– Integracji kadry kierowniczej, wymiany doświadczeń; na życzenie uczestników poprzednich edycji Kongresu tworzymy w tym roku przestrzeń klubową dla spotkań Uczestników i swobodną rozmowę.

Aktualny formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: http://www.oskko.edu.pl/kongres/zapisy.html