Informujemy, iż nasz serwis wykorzystuje technologię plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Zaproszenie na międzynarodową konferencję „Psijaciele - aktywizacja ruchowa i intelektualna seniorów z chorobą Alzheimera” 9 grudnia 2017 r.

Zapraszamy na bezpłatną międzynarodową konferencję dotyczącą terapii z udziałem psa dla osób w podeszłym wieku, która odbędzie się w dniu 9 grudnia 2017 r. w Warszawie. Konferencja realizowana będzie w ramach projektu „Psijaciele - aktywizacja ruchowa i intelektualna seniorów z chorobą Alzheimera”.

Cele konferencji:

  • przedstawienie badań dotyczących terapii z udziałem psów dla osób starszych,
  • prezentacja dobrych praktyk z Europy,
  • prezentacja umiejętności psów pracujących z seniorami i wymagań, jakie powinny spełniać,
  • przedstawienie rezultatów projektu „Psijaciele - aktywizacja ruchowa i intelektualna seniorów z chorobą Alzheimera” realizowanego przez Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom w dwóch warszawskich domach seniora – Centrum Alzheimera w Warszawie oraz w Środowiskowym Domu Samopomocy "Słonecznym Dom" w Ursusie.
    Projekt jest współfinansowany ze środków otrzymanych od Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

***REJESTRACJA*** 

Zapisz się na konferencję przez formularz rejestracyjny.

 

Miejsce: Centrum Alzheimera w Warszawie

Udział w konferencji jest bezpłatny 

Limit miejsc: 100 osób 

 

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebook - będziemy dodawać szczegóły i informacje na bieżąco!

Więcej szczegółów znajdą Państwo TUTAJ

Z radością informujemy, że czasopismo „Dom Pomocy Społecznej. Magazyn Dyrektora" objął patronatem medialnym Konferencję.

Testuj za darmo
Newsletter