Informujemy, iż nasz serwis wykorzystuje technologię plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Lekcje przedsiębiorczości - Młody Lean Lider edycja 2017/2018

BEZPŁATNY PROGRAM EDUKACYJNY LEAN THINKING
REALIZOWANY W CAŁEJ POLSCE Z CENTRUM DOWODZENIA W GDAŃSKU 

W toku programu rozwijamy kompetencje uczniów oparte na japońskiej koncepcji Lean Thinking wypracowanej przez Toyotę, a które stają się coraz częściej pożądane przez pracodawców w Polsce i na Świecie. Na uczestników czekają trzy etapy rywalizacji: budowanie postaw, zdobywanie wiedzy oraz praktyczne wykorzystanie jednego i drugiego w projekcie na terenie przedsiębiorstw. 

„Lekcje przedsiębiorczości” to program zajęć edukacyjnych skierowany do szkół gimnazjalnych, podstawowych od 7. klasy oraz ponadpodstawowych. Celem jest budowanie wśród młodzieży cech proprzedsiębiorczych: proaktywności, odwagi, otwartości, gotowości do podejmowania wyzwań i ryzyka.

Projekt Młody Lean Lider” ma na celu rozwinięcie, wśród młodzieży w wieku 15-19 lat, kompetencji transferowalnych w zakresie przedsiębiorczości indywidualnej i zespołowej. Uczestnicy projektu współpracują w grupach 8-10 osobowych, zapewniając ciągłe doskonalenie prowadzonych przedsiębiorstw poprzez obserwacje procesów, wykorzystanie technik Lean Thinking i poprawę osiąganych wyników, bazując na własnej kreatywności i wiedzy zdobywanej w toku projektu.

Chcesz wiedzieć więcej? Chcesz zgłosić grupę? Zajrzyj na www.leaneducation.pl

Patronat nad projektem objął „Sygnał. Magazyn Wychowawcy"

Testuj za darmo
Newsletter