Informujemy, iż nasz serwis wykorzystuje technologię plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Trzecie edycja konkursu „Złota Księga Dobrych Praktyk na rzecz Społecznego Uczestnictwa Osób Starszych”

Rzecznik Praw Obywatelskich wraz z Komisją Ekspertów ds. Osób Starszych zaprasza przedstawicieli organizacji społecznych, nieformalnych grup, pracodawców i samorządów terytorialnych oraz innych instytucji realizujących programy na rzecz osób starszych do udziału w trzeciej edycji konkursu „Złota Księga Dobrych Praktyk na Rzecz Społecznego Uczestnictwa Osób Starszych”.

Celem inicjatywy jest propagowanie wartościowych projektów na rzecz osób starszych. Organizatorom szczególnie zależy na dostrzeżeniu i rozpropagowaniu działań, które służą budowaniu społeczeństwa spójnego, przyjaznego wszystkim grupom wiekowym.


Formą wyróżnienia jest umieszczenie opisu dobrej praktyki w „Złotej Księdze”, której Patronem jest Rzecznik Praw Obywatelskich. Projekty wyróżnione i opisane w Złotej Księdze mają na celu inspirowanie innych do rozpoczęcia własnych działań i motywowanie do dzielenia się swoimi doświadczeniami.

Formularz zgłoszeniowy oraz inne materiały dotyczące konkursu i szczegółów wyłaniania dobrych praktyk do „Złotej Księgi” można znaleźć na stronie internetowej: www.zlotaksiega.rpo.gov.pl

Więcej informacji jest dostępnych na stronie internetowej Rzecznika Praw Obywatelskich.

Źródło: www.rpo.gov.pl

Testuj za darmo
Newsletter