Informujemy, iż nasz serwis wykorzystuje technologię plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

III Międzynarodowa Konferencja EDUKACJA - INNOWACJA

Konferencja INNOWACJA-EDUKACJA ma charakter cykliczny, odbywa się dopiero po raz trzeci, a już stała się ważnym wydarzeniem na mapie wydarzeń edukacyjnych!

III edycja Międzynarodowa Konferencja EDUKACJA - INNOWACJA pt. CZŁOWIEK W SZKOLE odbędzie się w Szczecinie w dniach 30.09-01.10.2017 r. 

Na konferencji wystąpią wyjątkowi wykładowcy i trenerzy, m.in.: profesor Schulte-Markwort, psychiatra, który jako pierwszy opisał zjawisko wypalenie u dzieci; dr Peter Spork, epigenetyk; Joanna Ławicka, autorka książki „Nie jestem kosmitą. Mam zespół Aspergera”, Ewa Radanowicz, dyrektorka niezwykłej szkoły podstawowej; Małgorzata Taraszkiewicz – psycholog, koordynator kampanii Wielka Gra o Potencjał i Zdrowie Dzieci; Krzysztof Litwiński – mówca motywacyjny, coach, opowie o tym, że zawsze najpierw przegrywa się w głowie oraz dr Piotr Łaszczyca, który wniesie niezwykle interesującą perspektywę neurobiologiczną.

III Międzynarodowa Konferencja EDUKACJA - INNOWACJA to:

  • 12 atrakcyjnych wykładów
  • ponad 20 świetnych warsztatów
  • aktywna strefa networkingowa
  • zaskakujące animacje dla uczestników konferencji

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła OFICYNA MM Wydawnictwo Prawnicze

Szczegóły Konferencji INNOWACJA-EDUKACJA znajdą Państwo na www.edukacjainnowacja.pl

Testuj za darmo
Newsletter