Informujemy, iż nasz serwis wykorzystuje technologię plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Inne

 • Widok:
 • Kalendarz Oświatowy 2018/2019
  60,00 zł

  Kalendarz Oświatowy na rok 2018/2019 to niezawodne wsparcie dla każdego dyrektora i nauczyciela.

 • Piękna Helena Mirosław Mizera
  89,00 zł

  „Piękna Helena” to album z niezwykłymi, artystycznymi fotografiami, którego bohaterkami są zachwycające swoim pięknem, siłą i niezawodnością zabytkowe, ale wciąż działające parowozy. Fotografie do albumu powstawały w parowozowni w Wolsztynie w latach 2008–2010 i zostały zaprezentowane w Galerii Nothburga w Innsbrucku (Austria).

 • Pamiętnik ciąży – zapiski spod serca
  47,00 zł 49,00 zł

  Jesteś w ciąży i szukasz książki, w której przeczytasz, jak dbać o siebie i maluszka w tym pięknym okresie, ale także będziesz mogła zapisać wszystkie swoje wspomnienia i stworzyć cudowną pamiątkę dla dziecka? Świadoma Mama i 70 lekarzy z całej Polski stworzyło wyjątkowy album dla Ciebie i całej Rodziny!

  Niższa cena!
 • Widok:

najnowsze wpisy

Zapisz się na darmowy webinar „Zarządzanie szkołą/przedszkolem w czasach zmian Dec / 14

Zapisz się na darmowy webinar „Zarządzanie szkołą/przedszkolem w czasach zmian

Zapisz się na bezpłatny webinar organizowany przez Oficynę MM. Wybierz interesujący cie temat:Zarządzanie szkołą w czasach zmian Zarządzanie przedszkolem w czasach zmian{Czytaj więcej}

Już 24 sierpnia najważniejsze wydarzenie w roku dla przedszkoli! Jul / 17

Już 24 sierpnia najważniejsze wydarzenie w roku dla przedszkoli!

Już 24 sierpnia w Poznaniu odbędzie się szkolenie skierowane specjalnie dla dyrektorów i nauczycieli przedszkoli pt. MONITOROWANIE WDRAŻANIA PODSTAWY PROGRAMOWEJ W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 {Czytaj więcej}

NEWSLETTER