Informujemy, iż nasz serwis wykorzystuje technologię plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Czasopisma

Obniżka cen! Szkoła. Miesięcznik Dyrektora + Sygnał. Magazyn Wychowawcy - 50% Powiększ

Szkoła. Miesięcznik Dyrektora + Sygnał. Magazyn Wychowawcy - 50%

362,90 zł z VAT

-119,50 zł

482,40 zł z VAT

Nowy

W PAKIECIE TANIEJ

Zamawiając roczną prenumeratę czasopisma „Szkoła. Miesięcznik Dyrektora",

roczną prenumeratę czasopisma „Sygnał. Magazyn Wychowawcy" kupisz 50% TANIEJ.

OSZCZĘDZASZ PRAWIE 120 ZŁ.

More details

W PAKIECIE OTRZYMASZ:

Szkoła. Miesięcznik Dyrektora” to publikacja dla dyrektorów szkół różnego typu, w tym dla placówek niepublicznych. Pełna instrukcji, przykładów i praktycznych porad z każdego obszaru zarządzania szkołą. W jednym miejscu znajdują się wszystkie niezbędne wskazówki do wykonywania bieżących obowiązków dyrektora, prawidłowego przygotowania dokumentacji szkolnej i sprawnego kierowania placówką.

Więcej o „Szkole. Miesięczniku Dyrektora" znajdziesz TUTAJ

„Sygnał. Magazyn Wychowawcy” zawiera praktyczne porady, cenne opinie ekspertów oraz materiały dla nauczycieli potrzebne do prowadzenia ciekawych lekcji: scenariusze lekcji, karty pracy, propozycje zajęć do nauki poprzez zabawę, pomoce dydaktyczne dla różnych etapów edukacji. Dodatkowo dostarcza informacji o innowacjach edukacyjnych i ciekawych inicjatywach prowa

dzonych z sukcesem w innych placówkach. Jeśli przeglądasz publikacje dla nauczycieli i zastanawiasz się, które czasopismo wybrać, zaufaj miesięcznikowi, który w pełni odpowiada na potrzeby współczesnych nauczycieli.

Więcej o „Sygnale. Magazynie Wychowawcy" znajdziesz TUTAJ

Powiązane

NEWSLETTER