Informujemy, iż nasz serwis wykorzystuje technologię plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Dla szkół

Obniżka cen! KORESPONDENCJA ZEWNĘTRZNA W SZKOLE (E-BOOK) Powiększ

KORESPONDENCJA ZEWNĘTRZNA W SZKOLE (E-BOOK)

14,90 zł z VAT

-40%

24,84 zł z VAT

E-book stanowi formę niezbędnika na temat opracowywania tradycyjnej i współczesnej korespondencji. Zawiera konkretne porady poparte przykładami z życia szkoły. Materiał podzielony jest na 2 części: Poczta elektroniczna i Pisma tradycyjne.

Publikacja ma postać e-booka (wersja elektroniczna). Zawiera pakiet dokumentów w formacie PD i będzie dostarczana za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail. 

More details

E-book „Korespondencja zewnętrzna w szkole" składa się z 2 części.

Część I. Poczta elektroniczna

W części pierwszej autor wyjaśnia najważniejsze zasady przygotowywania korespondencji mailowej. Podpowiada jak wybrać odpowiednią domenę dla szkoły, określa sposób konstruowania szkolnych (służbowych) adresów e-mail oraz przedstawia wytyczne do opracowania dwóch stałych elementów: nagłówka oraz stopki.

Część II. Pisma tradycyjne

W części drugiej autor podpowiada, jak powinna być prowadzona korespondencja w szkole, przedstawia najważniejsze zasady związane z wyglądem oficjalnej korespondencji, w tym prawidłowa budowa listu tradycyjnego wraz z przykładem oraz m.in. jak zwracać się do adresata.

Szczegółowe informacje:

Autor:Grzegorz Całek
Parametry techniczne:e-book, materiały w formacie PDF
Rok wydania:2015
ISBN:978-83-61123-61-3

Publikacja ma postać e-booka (wersja elektroniczna). Zawiera pakiet dokumentów w formacie PDF i będzie dostarczana za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail. 

Powiązane

Testuj za darmo
Newsletter