Informujemy, iż nasz serwis wykorzystuje technologię plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Dla placówek medycznych

SZKOLENIE „MOTYWOWANIE PRACOWNIKÓW SŁUŻBY ZDROWIA” Powiększ

SZKOLENIE „MOTYWOWANIE PRACOWNIKÓW SŁUŻBY ZDROWIA”Poniżej prezentujemy ramowy program szkolenia, który z chęcią dopasujemy do Państwa potrzeb. 
Po rozmowie z Państwem stworzymy indywidualny program szkolenia, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania szkolonych osób. 

  • mniejsze rotacja pracowników
  • większe możliwości utrzymania w placówce pożądanych specjalistów
  • poprawa efektywności ekonomicznej placówki
  • poprawa komfortu pracy
  • mniejszy wpływ negatywnych efektów wypalenia zawodowego i stresu

Celem szkolenia jest pokazanie metod motywowania, które najlepiej sprawdzają się w specyfice placówki służby zdrowia. Szczególną uwagę przykładamy do motywowania pozapłacowego. Poznajemy style zarządzania przez zaangażowanie i sposoby oceny własnej motywacji. Wypracowujemy techniki radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w zarządzaniu zespołem. Budowanie środowiska pozytywnej organizacji jako sposób zabezpieczenia przed wypaleniem zawodowym.

Szkolenie przeznaczone jest dla kadry zarządzającej placówką medyczną w tym także do osób mających częściowe zadania kierownicze (rejestracją, administracją).

Organizujemy szkolenia całego kraju. Nasi prelegenci to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Kładziemy nacisk na praktykę, nie teorię. Przedstawiamy gotowe rozwiązania, które pomagają w pracy.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo. 

Na Państwa życzenie zorganizujemy szkolenie na dowolny temat. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i propozycje z Państwa strony.

Czekamy na kontakt telefoniczny pod numerem 61 6536430

lub e-mailowy:

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Testuj za darmo
Newsletter