Informujemy, iż nasz serwis wykorzystuje technologię plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Dla placówek medycznych

SZKOLENIE „INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO PACJENTA I BUDOWANIE RELACJI” Powiększ

SZKOLENIE „INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO PACJENTA I BUDOWANIE RELACJI”Poniżej prezentujemy ramowy program szkolenia, który z chęcią dopasujemy do Państwa potrzeb. 
Po rozmowie z Państwem stworzymy indywidualny program szkolenia, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania szkolonych osób. 

  • zwiększenie ilości pacjentów oceniających bardzo wysoko jakość usług w placówce
  • poprawa szybkości i komfortu pracy przy obsłudze formalnej i rejestracyjnej pacjentach
  • lepsza jakość leczenia -  większa współpraca pacjenta podczas leczenia
  • bardzo dobra opinia o placówce
  • większa liczba poleceń pacjentów

Celem szkolenia jest wyposażenie pracowników placówki w narzędzia poprawiające relacje interpersonalne z pacjentem. Dostosowanie sposobu komunikacji do charakteru pacjenta ze szczególnym uwzględnieniem zasad przekazywania skomplikowanych informacji medycznych lub związanych z organizacją leczenia. Różnice w postrzeganiu jakości obsługi w zależności od typu osobowościowego pacjenta  - jak rozpoznać ten typ i dostosować formę obsługi. Jak i kiedy utrzymywać kontakt z pacjentem.

Szkolenie dla wszystkich pracowników placówki medycznej mających bezpośredni kontakt z pacjentem. Dla placówek zainteresowanych podnoszeniem prestiżu placówki i jakości usług.

Organizujemy szkolenia całego kraju. Nasi prelegenci to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Kładziemy nacisk na praktykę, nie teorię. Przedstawiamy gotowe rozwiązania, które pomagają w pracy.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo. 

Na Państwa życzenie zorganizujemy szkolenie na dowolny temat. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i propozycje z Państwa strony.

Czekamy na kontakt telefoniczny pod numerem 61 6536430

lub e-mailowy:

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Testuj za darmo
Newsletter