Informujemy, iż nasz serwis wykorzystuje technologię plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

PLACÓWKI MEDYCZNE

SZKOLENIE „JAK PODNIEŚĆ EFEKTYWNOŚĆ TELEFONICZNEJ OBSŁUGI PACJENTA” Powiększ

SZKOLENIE „JAK PODNIEŚĆ EFEKTYWNOŚĆ TELEFONICZNEJ OBSŁUGI PACJENTA”Poniżej prezentujemy ramowy program szkolenia, który z chęcią dopasujemy do Państwa potrzeb. 
Po rozmowie z Państwem stworzymy indywidualny program szkolenia, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania szkolonych osób. 

  • skrócenie czasu obsługi
  • pozytywna opinia wśród pacjentów
  • poprawa efektywności ekonomicznej placówki
  • większy prestiż placówki
  • poprawa komfortu pracy

Celem szkolenia jest przekazanie technik i narzędzi zwiększających jakość i efektywność rozmów telefonicznych z pacjentami. Uczymy jak aktywnie słuchać i skutecznie przekazywać informacje przez telefon. Jak profesjonalnie skrócić przedłużająca się rozmowę. Jak prawidłowo odmawiać i przekazywać informacje negatywne. Co robić by nie tracić kontroli nad rozmową. Jak poprawić wizerunek placówki dzięki profesjonalnym kontaktom z pacjentem.

Organizujemy szkolenia całego kraju. Nasi prelegenci to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Kładziemy nacisk na praktykę, nie teorię. Przedstawiamy gotowe rozwiązania, które pomagają w pracy.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo. 

Na Państwa życzenie zorganizujemy szkolenie na dowolny temat. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i propozycje z Państwa strony.

Czekamy na kontakt telefoniczny pod numerem 61 6536430

lub e-mailowy:

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

NEWSLETTER