Informujemy, iż nasz serwis wykorzystuje technologię plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Dla placówek medycznych

SZKOLENIE „ODPOWIEDZIALNOŚĆ KARNA I CYWILNA PRACOWNIKÓW SŁUŻBY ZDROWIA” Powiększ

SZKOLENIE „ODPOWIEDZIALNOŚĆ KARNA I CYWILNA PRACOWNIKÓW SŁUŻBY ZDROWIA”Poniżej prezentujemy ramowy program szkolenia, który z chęcią dopasujemy do Państwa potrzeb. 
Po rozmowie z Państwem stworzymy indywidualny program szkolenia, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania szkolonych osób. 

  • wzrost świadomości prawnej personelu na temat ich odpowiedzialności karnej i cywilnej
  • znajomość metod zaradczych w sytuacjach bezpodstawnych zarzutów
  • mniejsze ryzyko roszczeń
  • poprawa wizerunku placówki a
  • mniejsza ilość skarg do NFZ

Przedmiotem szkolenia jest przedstawienie ryzyka prawnych występujących w działalności leczniczej. Omówione będą kwestie odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w trakcie leczenia. Konsekwencje braku zgody pacjenta na wykonanie zabiegu. Nieprawidłowości w dokumentacji medycznej. Jakie są obowiązki placówki związane z informowaniem pacjenta o stanie zdrowia.

Szkolenie przeznaczone jest dla lekarzy oraz menedżerów placówek medycznych, a także innych członków personelu zaangażowanego w udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej.

Organizujemy szkolenia całego kraju. Nasi prelegenci to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Kładziemy nacisk na praktykę, nie teorię. Przedstawiamy gotowe rozwiązania, które pomagają w pracy.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo. 

Na Państwa życzenie zorganizujemy szkolenie na dowolny temat. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i propozycje z Państwa strony.

Czekamy na kontakt telefoniczny pod numerem 61 6536430

lub e-mailowy:

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Testuj za darmo
Newsletter