Informujemy, iż nasz serwis wykorzystuje technologię plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Dla placówek medycznych

SZKOLENIE „ZARZĄDZANIE CZASEM DLA PRACOWNIKÓW PLACÓWEK MEDYCZNYCH – EFEKTYWNA ORGANIZACJA PRACY WŁASNEJ” Powiększ

SZKOLENIE „ZARZĄDZANIE CZASEM DLA PRACOWNIKÓW PLACÓWEK MEDYCZNYCH – EFEKTYWNA ORGANIZACJA PRACY WŁASNEJ”Poniżej prezentujemy ramowy program szkolenia, który z chęcią dopasujemy do Państwa potrzeb. Po rozmowie z Państwem stworzymy indywidualny program szkolenia, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania szkolonych osób. 

  • skrócenie czasu obsługi
  • większy komfort pracy
  • poprawa efektywności ekonomicznej placówki
  • mniejsza liczba błędów (w tym także w dokumentacji medycznej)
  • organizacji pracy

Celem szkolenia jest rozwiniecie umiejętności stosowania skutecznych metod organizacji pracy w służbie zdrowia. Uczymy jak identyfikować i likwidować czynniki zakłócające prace. Jak delegować uprawnienia – nie trzeba brać wszystkiego na swoje barki. Jak ustalać priorytety zadań i jak sprawić by inni się do nich stosowali. Bezkonfliktowe dyscyplinowanie pacjentów i współpracowników poprzez przestrzeganie reguł. Jak komfortowo pracować pod presją czasu.

Organizujemy szkolenia całego kraju. Nasi prelegenci to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Kładziemy nacisk na praktykę, nie teorię. Przedstawiamy gotowe rozwiązania, które pomagają w pracy.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo. 

Na Państwa życzenie zorganizujemy szkolenie na dowolny temat. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i propozycje z Państwa strony.

Czekamy na kontakt telefoniczny pod numerem 61 6536430

lub e-mailowy:

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Testuj za darmo
Newsletter