Informujemy, iż nasz serwis wykorzystuje technologię plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Dla placówek medycznych

SZKOLENIE „METODY SPRZEDAŻY USŁUG MEDYCZNYCH – BUDOWANIE SILNEJ MARKI PLACÓWKI” Powiększ

SZKOLENIE „METODY SPRZEDAŻY USŁUG MEDYCZNYCH – BUDOWANIE SILNEJ MARKI PLACÓWKI”Poniżej prezentujemy ramowy program szkolenia, który z chęcią dopasujemy do Państwa potrzeb. 
Po rozmowie z Państwem stworzymy indywidualny program szkolenia, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania szkolonych osób. 

  • zwiększenie sprzedaży usług dodatkowych i komplementarnych
  • pozytywna opinia pacjentów
  • utrzymanie pacjenta w placówce – większa liczba stałych pacjentów
  • poprawa efektywności ekonomicznej placówki
  • większy prestiż placówki

Celem szkolenia jest przedstawienie narzędzi potrzebnych do skutecznej sprzedaży usług medycznych. Uczymy jak odkryć rzeczywiste potrzeby pacjenta. Jak proponować dodatkowe usługi i jak doradzać by wzbudzić zaufanie. Pokazujemy usługi medyczne jako produkt i uczymy jak je przedstawiać pacjentom w sposób etyczny a jednocześnie skuteczny. Zajęcia pozwalają na rozwinięcie umiejętności, takich jak komunikacja, obsługa czy sprzedaż, niezbędnych w celu zbudowania długotrwałych relacji z pacjentem i budowaniu marki placówki.

Szkolenie skierowane jest do osób zajmujących się kierowaniem placówką, sprzedażą, obsługą pacjenta, marketingiem w placówce medycznej. Mogą w nim brać udział zarówno pracownicy medyczni jak i pozamedyczni.

Organizujemy szkolenia całego kraju. Nasi prelegenci to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Kładziemy nacisk na praktykę, nie teorię. Przedstawiamy gotowe rozwiązania, które pomagają w pracy.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo. 

Na Państwa życzenie zorganizujemy szkolenie na dowolny temat. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i propozycje z Państwa strony.

Czekamy na kontakt telefoniczny pod numerem 61 6536430

lub e-mailowy:

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Testuj za darmo
Newsletter