Informujemy, iż nasz serwis wykorzystuje technologię plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

Dla szkół

SZKOLENIE „PROGRAMOWANIE W KLASACH WCZESNOSZKOLNYCH” Powiększ

SZKOLENIE „PROGRAMOWANIE W KLASACH WCZESNOSZKOLNYCH”Poniżej prezentujemy ramowy program szkolenia, który z chęcią dopasujemy do Państwa potrzeb.
Po rozmowie z Państwem stworzymy indywidualny program szkolenia, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania szkolonych osób.

  • Omówienie i projektowanie przykładowych projektów edukacyjnych: szkolny konkurs kodowania, organizacja godziny kodowania i obchodów tygodnia kodowania w szkole
  • Przedstawienie przykładów zastosowania narzędzi cyfrowych z zakresu programowania jako części programu edukacji wczesnoszkolnej – matematyka, języki, myślenie naukowe, wyszukiwanie informacji, praca zespołowa
  • Przedstawienie zasobów dla nauczycieli – scenariusze i materiały do wykorzystania
  • Rozwój kompetencji nauczyciela – jak samodzielnie uczyć się podstaw programowania

Organizujemy szkolenia dla kadry oświatowej na terenie całego kraju. Nasi prelegenci to profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Kładziemy nacisk na praktykę, nie teorię. Przedstawiamy gotowe rozwiązania, które pomagają w pracy.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo. 

Na Państwa życzenie zorganizujemy szkolenie na dowolny temat. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i propozycje z Państwa strony.

Czekamy na kontakt telefoniczny pod numerem 61 6536430

lub e-mailowy:

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego

Testuj za darmo
Newsletter